Ubezpieczenia pakietowe - RCI Banque

UBEZPIECZENIA PAKIETOWE 

Wspólnie z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A., PZU S.A. oraz Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz, dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety ubezpieczeń, zapewniające szeroki zakres ochrony.

Ubezpieczenia w Programach Renault
Pakiety w Programach są przeznaczone zarówno dla użytkowników samochodów nowych i używanych nawet do 10 roku eksploatacji i obejmują zakresem: OC, AC, NNW, ZK oraz Assistance w ERGO Hestia, Car Assistance w Allianz i PZU Pomoc w Drodze w PZU S.A.

Zalety 
W ramach jednej ceny klient otrzymuje szeroką ochronę i pewne ubezpieczenie pojazdu. 
Ubezpieczenia pakietowe zapewniają:
▪ Zniesiony udział własny w szkodach AC
▪ Bezgotówkowe naprawy powypadkowe i szybki serwis likwidacyjny
▪ w naprawach pojazdu w Autoryzowanych Serwisach Renault zastosowanie oryginalnych części zamiennych bez potrąceń z tytułu ich amortyzacji
▪ Bogaty zakres w ramach Car Assistance Auto Pomoc, między innymi:
    - Samochód zastępczy na czas naprawy
    - Pomoc gdy zabraknie paliwa, zawiedzie akumulator, przestaną działać światła bądź zatrzasną się kluczyki
    - Gdy awaria samochodu lub wypadek nie pozwolą na dalszą kontynuację podróży otrzymamy pomoc w dalszej jej organizacji, na przykład: samochód zastępczy, pokrycie kosztu hotelu, holowanie do najbliższego autoryzowanego serwisu


Finansowanie składki ubezpieczeniowej

Składka ubezpieczeniowa jest płatna jednorazowo do Ubezpieczyciela, ale jest też możliwość rozłożenia płatności na raty:

  • w przypadku zakupu samochodu w kredycie w Renault Finansowaniu, można sfinansować wraz z samochodem składkę ubezpieczeniową za pierwszy rok użytkowania samochodu lub
  • można skorzystać z oferty Wygodne Raty Renault i rozłożyć płatność na dowolną liczbę rat (maks. 12). Zapytaj o ofertę Wygodne Raty u Autoryzowanych Partnerów Renault i zapoznaj się ze szczegółami na stronie

                                                                                                                              

RRSO 11,56%

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

Oferta dostępna jest u Autoryzowanych Partnerów Renault, którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej klienta. Materiał ma charakter informacyjny.

 

Wszelkie informacje uzyskasz na miejscu u Autoryzowanego Partnera Renault.

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Przed zawarciem umowy ubezpieczenia Klient powinien zapoznać się z warunkami ubezpieczenia (dokumenty związane z ubezpieczeniem).
 

Oferta promocyjna dla klientów Renault Selection 

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia we współpracy z Willis Towers Watson proponuje promocyjną ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego dla Klientów Renault Selection, zainteresowanych używanymi samochodami osobowymi Renault.

W ramach oferty przewidziany jest rabat w wysokości 10% na ubezpieczenie w pakiecie dilerskim ERGO Hestii oraz ubezpieczenie bagażu w promocyjnej cenie 50 zł.

Z promocyjnej oferty skorzystać mogą wyłącznie Klienci, którzy zdecydują się na samochód używany marki Renault i jednocześnie ich pojazdy nie były ubezpieczone w Sopockim Towarzystwie Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A. w czasie ostatnich 12 miesięcy przed zakupem.                                      

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Przed zawarciem umowy ubezpieczenia Klient powinien zapoznać się z warunkami ubezpieczenia (dokumenty związane z ubezpieczeniem).                                        

 

ZNAJDŹ DEALERA

Wypełnij formularz kontaktowy