Ubezpieczenia - RCI Banque

DRODZY KLIENCI

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną i w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, uprzejmie informujemy, iż w programach ubezpieczeń pojazdów Renault w pakietach importerskich PZU, ERGO Hestia, Allianz jest możliwość zawarcia ubezpieczenia bez konieczności wizyty w SALONIE.

Zapraszamy serdecznie do kontaktów mailowych i telefonicznych z Doradcami Ubezpieczeniowymi z salonów Partnerów Renault, którzy przygotują i przedstawią Państwu najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego i przekażą ją drogą mailową. Po zaakceptowaniu przez Państwa oferty, sprzedawca wystawi polisę i prześle dokumenty na wskazany adres mailowy. Płatności za zakupioną polisę można dokonywać za pomocą przelewu.

Adresy mailowe i telefony Partnerów Renault w Polsce znajdziecie Państwo na stronie www.renault.pl.

 

Od 2 stycznia 2023 Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. i NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. są jedną firmą.

Łączymy się na dobre, a to oznacza, że działamy teraz pod jedną nazwą Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. i logo.

O tym, co ważne, mówimy wprost – warunki Twojej umowy nie zmieniają się.

Zapraszamy do kontaktu z nami na adres klient@nn.pl.

Nationale-Nederlanden to jeden z liderów rynku ubezpieczeniowego i emerytalnego w Polsce. Oferuje proste produkty, dzięki którym zabezpiecza przyszłość finansową swoich klientów i ich bliskich. Jest też marką odpowiedzialną społecznie, która angażuje się w tematy związane ze zdrowiem, profilaktyką i jakością życia Polaków.

 

UBEZPIECZENIA 

Finansowanie to nie wszystko. Dążąc do pełnej satysfakcji naszych klientów, przygotowaliśmy szeroką ofertę ubezpieczeniowo-usługową. Renault Finansowanie to nie tylko sfinansowanie zakupu wymarzonego samochodu, to także komfort i bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

UBEZPIECZENIA
Z nami poczujesz się bezpiecznie
Ochrona dla Ciebie i Twoich bliskich
Bogaty pakiet ubezpieczenia dla Twojego samochodu

ZNAJDŹ DEALERA

Wypełnij formularz kontaktowy