Rebranding

Szanowni Klienci,

od lat dokładamy wszelkich starań aby wspierać Państwa w realizacji zakupu samochodu. Nieustannie modyfikujemy naszą ofertę, by dostosować się do Państwa oczekiwań i wymagań rynku.

Z przyjemnością ogłaszamy zmiany, których celem jest uproszczenie komunikacji marketingowej dla naszych spółek! Dzisiejsza nazwa Renault Finansowanie zmienia się na Renault Financial Services, która lepiej oddaje główne obszary naszych działań: kredyt, leasing i ubezpieczenia, zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Dzięki tej zmianie podkreślamy również fakt, że działamy globalnie – od teraz we wszystkich krajach nazwą obowiązującą jest Renault Financial Services. Renault Financial Services to nie tylko zmiana nazwy, ale również nowoczesna, spójna z marką Renault identyfikacja wizualna.

Zmiana nie wpłynie na zakres usług świadczonych przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing sp. z o.o. i nie wiąże się dla Państwa z żadnymi utrudnieniami. W najbliższym czasie nazwa i logo będą sukcesywnie aktualizowane we wszystkich materiałach oraz na stronie internetowej, jednak do Państwa dyspozycji pozostaje niezmiennie ten sam zespół profesjonalistów, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Bez zmian pozostają nasze adresy kontaktowe i numery telefonów.

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Renault Financial Services