Promocje Ubezpieczeniowe - RCI Banque

DRODZY KLIENCI

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną i w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, uprzejmie informujemy, iż w programach ubezpieczeń pojazdów Renault w pakietach importerskich PZU, ERGO Hestia, Allianz jest możliwość zawarcia ubezpieczenia bez konieczności wizyty w SALONIE.

Zapraszamy serdecznie do kontaktów mailowych i telefonicznych z Doradcami Ubezpieczeniowymi z salonów Partnerów Renault, którzy przygotują i przedstawią Państwu najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego i przekażą ją drogą mailową. Po zaakceptowaniu przez Państwa oferty, sprzedawca wystawi polisę i prześle dokumenty na wskazany adres mailowy. Płatności za zakupioną polisę można dokonywać za pomocą przelewu.

Adresy mailowe i telefony Partnerów Renault w Polsce znajdziecie Państwo na stronie www.renault.pl.

PROMOCJE UBEZPIECZENIOWE

Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) od 3,9% wartości samochodu w Programie Renault-PZU, Renault - ERGO Hestia lub RENAULT - ALLIANZ dla pojazdów osobowych marki RENAULT. Ubezpieczenie skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. 

Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC/OC/NNW/Assistance) od 4,9% wartości samochodu w Programie RENAULT-PZU dostępny w połączeniu z ofertą Renault Finansowanie dla modeli Renault Trafic Furgon, Renault Kangoo Express i od 5,9% dla modelu Renault Master Furgon. Oferta skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

 

 

 

ZNAJDŹ DEALERA

Wypełnij formularz kontaktowy