Najem długoterminowy - RCI Leasing

Z myślą o potrzebach firm przygotowaliśmy dwie oferty: Renault Business Plan i Renault Business Finance. Chcesz spokojnie poprowadzić swój biznes, a sprawy związane z samochodem powierzyć nam? Wybierz jedną z naszych ofert.

Prowadzenie firmy to często presja czasu i tysiące spraw do załatwienia.  Skoncentruj  się na zadaniach biznesowych – my zajmiemy się resztą…

Jedna, miesięczna płatność obejmująca czynsz leasingowy, ratę serwisowa, assistance, samochód zastępczy – to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Pomyśl jakie to wygodne nie martwić się o płatności po przeglądach w serwisie.

Ofertę kierujemy zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw  jak i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz wykonujących wolny zawód.

Renault Business Plan dostępny jest w salonach Renault PRO+ na terenie całej Polski.
Wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu w wybranym przez Ciebie salonie Renault PRO+. 

 

Renault Business Finance to usługa wynajmu długoterminowego przygotowana przy współpracy RCI Leasing Polska Sp. z o.o., Renault Polska Sp. z o.o. oraz ALD Automotive.

Wynajem długoterminowy to połączenie finansowania z kompleksowym pakietem usług dodatkowych, podnoszących komfort i obniżających koszty korzystania z samochodu. Wszystko w stałej miesięcznej opłacie przez cały okres trwania umowy.

W ramach Renault Business Finance, poza finansowaniem floty, Klient otrzymuje szeroki wachlarz usług dodatkowych: obsługę serwisową, ubezpieczenie z likwidacją szkód, Assistance, samochód zastępczy, opony.

- Finansowanie floty odbywa się poprzez umowę leasingu operacyjnego
- Ryzyko zmiany wartości rezydualnej (końcowej) pojazdów leży po stronie Renault Business Finance
- Umowa podpisywana jest na określony czas (24 – 60 miesięcy) oraz limit kilometrów (do 200 000 km)
- Po okresie wynajmu samochód może zostać zwrócony do Renault Business Finance, który zajmuje się sprzedażą samochodów pokontraktowych oraz doradza klientowi w kwestii wyboru nowej floty. 

Renault Business Finance zapewnia korzyści, które są sumą zalet finansowania floty leasingiem operacyjnym oraz usługi zarządzania. W efekcie jest to najbardziej efektywny sposób użytkowania pojazdów.

Najważniejsze zalety Renault Business Finance:

Finansowe: 

- Precyzyjne planowanie budżetu oraz przewidywalność kosztów - stałe, miesięczne raty wynajmu umożliwiają łatwe i precyzyjne planowanie wydatków związanych z firmową flotą oraz uwalniają od ryzyka związanego z niespodziewanymi wydatkami

- Niższe koszty - dzięki optymalnemu dobraniu parametrów świadczonych usług oraz rabatom wynegocjowanym przez Renault Business Finance

- Większa płynność finansowa - wynajmowane pojazdy nie obciążają płynności bieżącej firmy tak jak zakup za gotówkę

Podatkowe:

- Możliwość odliczenia podatku VAT z tytułu użytkowania pojazdów, w dozwolonej przepisami kwocie
- Raty wynajmu to koszt uzyskania przychodu, obniżający podstawę  podatku dochodowego  

Administracyjne:

- Oszczędność czasu – Renault Business Finance przejmuje od klienta obowiązki związane z opieką nad służbowymi samochodami, w tym z ich zakupem, rejestracją, serwisowaniem, ubezpieczeniem itp.
- Specjalistyczna wiedza i "know - how"- doświadczeni konsultanci Renault Business Finance doradzają, jak w optymalny sposób skonstruować politykę flotową firmy.

Szczegóły oferty

Renault Business Finance, w ramach jednej stałej miesięcznej opłaty, zapewnia finansowanie oraz kompleksowe zarządzanie flotą pojazdów (obsługa serwisowa, ubezpieczenie, likwidacja szkód, assistance, zakup, wymiana i relokacja  opon).

Finansowanie:

- leasing operacyjny  z wysoką wartością wykupu samochodu
- stałe, niskie oprocentowanie obowiązujące przez cały okres umowy
- brak konieczności wykupu samochodu po zakończeniu umowy

Obsługa serwisowa:

- przeglądy okresowe oraz bieżące naprawy wyłącznie w autoryzowanych stacjach obsługi wraz z zakupem części i materiałów eksploatacyjnych
- ścisła kontrola jakości wykonywanych napraw i przeglądów
- rozliczenie bezgotówkowe

Ubezpieczenie:

- pełen pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego (OC, AC, NNW)
- szybkie i kompleksowe procedury likwidacji szkód komunikacyjnych
- likwidacja szkód komunikacyjnych tylko w autoryzowanych serwisach współpracujących z Renault Business Finance

Assistance:

- dedykowana linia telefoniczna Renault Business Finance dla użytkowników pojazdów dostępna 24 h na dobę
- samochód zastępczy
- pomoc dostępna na terenie całej Unii Europejskiej

Opony:

- zakup, składowanie i wymiana opon
- możliwość wymiany opon na terenie całej Polski
- relokacja ogumienia

 

ZNAJDŹ DEALERA

Wypełnij formularz kontaktowy